![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχαρίστησε Οικονομάκη ο Διγενής!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τον Αντώνη Οικονομάκη ευχαρίστησε δημόσια η διοίκηση του Διγενή Κοσκινού, μετά την αποχώρηση του από υπεύθυνο Ακαδημιών του συλλόγου έπειτα από δυο χρόνια παρουσίας. Αναλυτικά:
«Η Διοίκηση του Συλλόγου θα ήθελε να ευχαριστήσει τον Αντώνη Οικονομάκη που τέλεσε για 2 χρόνια συνεχόμενα ως υπεύθυνος Ακαδημιών για τις υπηρεσίες του και του ευχόμαστε καλή συνέχεια στα επόμενα βήματα του.
Η Πρόεδρος ο Γενικός Γραμματέας
Ηλιάδη Αναστασία Σαράντης Στέργος»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)