![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ευχές της Δόξας σε Κυρίτση!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ένα υγιέστατο κοριτσάκι έφερε στον κόσμο η σύζηγος του διαιτητή Μανώλη Κυρίτση, με την δίοικηση της Δόξας Ψίνθου να εκδίδδει ανακοίνωση προκειμένου να ευχηθεί στο ζευγάρι για το ευτυχές γεγονός. Αναλυτικά:
«Η ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ εύχεται στον Διαιτητή Κυρίτση Μανώλη και την σύζυγο του Καλιρρόη Παπανικολάου να τους ζήσει το μωράκι τους,να είναι καλορίζικο και καλότυχό!!!Να το δούν όπως ποθούνε!!!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)