![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Φαρμακίδης το φαβορί!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Στάθης Φαρμακίδης είναι ο επικρατέστερος για να αναλάβει την τεχνική ηγεσία του Κλεάνθη μετά την αποχώρηση του Κώστα Παπαδόπουλου από την ομάδα. Ο έμπειρος τεχνικός αναμένεται να επιστρέψει στους πάγκους μετά από τέσσερα χρόνια απουσίας αν και εφόσον καταλήξει σε οριστικό συμφωνία με την διοίκηση της ομάδας. Θυμίζουμε πως ο Στάθης Φαρμακίδης βρέθηκε για τελευταία φορά στον πάγκο του Άρη Αρχαγγέλου την σεζόν 2017/2018 και όπως όλα δείχνουν ο Κλεάνθης τον έπεισε για να επιστρέψει δυναμικά στην δράση. Θυμίζουμε πως ο έμπειρος τεχνικός είχε αγωνιστεί και ως ποδοσφαιριστής στον Κλεάνθη με μεγάλη επιτυχία.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)