![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Φουλ δράση στο κύπελλο!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ολοκληρώνεται την ερχόμενη εβδομάδα η 4η φάση του κυπέλλου Δωδεκανήσου, καθώς ορίστηκαν οι αναμετρήσεις, Άρης Αρχαγγέλου – Ηρακλής Λάρδου, Διαγόρας Βατίου – Απόλλων Καλυθιών όπως φυσικά και το μεγάλο ντέρμπι του Ηρακλή Μαριτσών με τον Αστέρα Παστίδας.
Εκτός από τα ματς της 4ης φάσης, ορίστηκαν επίσης και οι προημιτελικοί, Α.Ε. Κατταβιάς – Α.Ε.Ρ.Α. και Δόξα Καρδάμαινας – Α.Ο. Πυλίου.
Αναλυτικά:
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)