![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Η επιστροφή του Παπακωνσταντίνου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Κλεάνθης έχει προκαλέσει αίσθηση μέχρι στιγμής, πραγματοποιώντας πολύ καλές μεταγραφές και αναμένεται να παίξει πρωταγωστικό ρόλο την νέα σεζόν στην Α Κατηγορία. Οι Παραδεισιώτες έχουν κάνει έξι πολύ καλές μεταγραφικές κινήσεις, ωστόσο θα έχουν και μετά από ένα χρόνο ένα δικό τους παιδί και πάλι στην ομάδα. Ο λόγος για τον Αναστάση Παπακωνσταντίνου ο οποίος ολοκλήρωσε απροσδόκητα τις σπουδές του στην Λευκάδα (Έκλεισε η σχολή). Όπως φαίνεται ο νεαρός μεσοεπιθετικός έχει πάρει την απόφαση του, να επιστρέψει στην Ρόδο και ο Γιώργος Σταυριανός θα έχει ένα ακόμα πολύτιμο εργαλείο στο ρόστερ του.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)