![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Η πρώτη γνωριμία
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την πρώτη τους συνάντηση για την φετινή σεζόν θα πραγματοποιήσουν το απόγευμα του Σαββάτου στον Κλεάνθη. Η διοίκηση κάλεσε τους παίκτες στις 16:30 στο γήπεδο Παραδείσου για παραλαβή ρουχισμού και οικογενειακό διπλό. Στην συνέχεια η ομάδα θα μεταβεί σε καφετέρια του χωριού για να γίνει η πρώτη γνωριμία παικτών και προπονητή. Απών θα είναι μόνο ο Πολυδεύκης Φερετζέλης, που θα ειδοποιηθεί για την ημέρα που θα μεταβεί στην Ρόδο για να ξεκινήσει προπονήσεις με την ομάδα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)