![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Κάτι νέο ξεκινάει να χτίζεται, έλα και εσύ μαζί μας»!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τους τρόπους εγγραφής στην ακαδημία της ομάδας εξέδωσε η διοίκηση του Ηρακλή Μαριτσών, η οποία καλεί τα παιδιά να συμμετάσχουν στην προσπάθεια που γίνεται. Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. του Ηρακλή Μαριτσών σάς ανακοινώνει ότι οι έγγραφες για τα τμήματα υποδομών μας (ακαδημίες) έχουν ξεκινήσει ήδη. Για εγγραφές μπορείτε να καλέσετε τον Προεδρο Ακαδημιων Παπαδημητρη Σάββα ( 6932396864 ) ή στους άμεσους συνεργάτες του, Παπαδημητρη Εμμανουήλ ( 6944765838 ) και Λορέντζο Θεοφάνη (6945394385 ) . Για περισσότερες πληροφορίες θα ενημερωθείτε άμεσα. Κάτι νέο ξεκινάει να χτίζετε , έλα και συ μαζι μας… Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν στις αρχές του Σεπτέμβρη. Μόνο Ήρα.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)