![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κάτοικος Κρεμαστής και επίσημα ο Στεφανίδης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Φοίβου και επίσημα είναι ο Γιάννης Στεφανίδης. Η ομάδα του Σάββα Ορφανίδη ανακοίνωσε την απόκτηση του έμπειρου σέντερ φορ που μέχρι πρότινος αγωνιζόταν με την φανέλα της Ρόδου. Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ του Φοίβου Κρεμαστής βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του επιθετικού Γιάννη Στεφανίδη από την Ρόδο. Από σήμερα ο Γιάννης ανήκει στην οικογένεια του Φοίβου και η απόκτηση του μας γεμίζει αισιοδοξία όσον αφορά την νέα αγωνιστική περίοδο. Του ευχόμαστε καλή επιτυχία με τα χρώματα της ομάδας μας
Εκ του Δ.Σ»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)