![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Κυανέρυθρος» και με την βούλα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Διαγόρα και επίσημα είναι από σήμερα ο Αντώνης Ξύπας. Όπως πρώτοι σας είχαμε αναφέρει ο έμπειρος επιθετικός είχε συμφωνήσει με τον γηραιό και από την νέα αγωνιστική περίοδο θα αγωνίζεται και πάλι υπό τις οδηγίες του Πέτρου Ρουντζιέρη. Ο Διαγόρας συνεχίζει με αμείωτο ρυθμό τον σχεδιασμό του και τις επόμενες ημέρες θα ολοκληρώσει κι άλλες μεταγραφικές κινήσεις.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)