![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κληρώνει για το Κύπελλο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το απόγευμα (18:00) θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου η κλήρωση για την 4η φάση του Κυπέλλου Δωδεκανήσου. Στην κληρωτίδα αναμένεται να μπουν οι ομάδες: Κλεάνθης, Ηρακλής Μαριτσών, Διγενής Κοσκινού, Αστέρας Μασσάρων, Αστέρας Παστίδας, Κλεόβουλος, Φοίβος Κρεμαστής, Ρόδος, Διαγόρας Βατίου, Α.Ε.Ρ.Α, Άρης Αρχαγγέλου, Α.Ε Κατταβιάς, Ηρακλής Λάρδου και οι νικητές των ζευγαριών Ατρόμητοι-Ιάλυσος και Άγιος Ισίδωρος-Διαγόρας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)