![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κράτησε τον Παπουρδάνο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Διαγόρα Βατίου θα παραμείνει για ακόμα μια σεζόν ο Θανάσης Παπουρδάνος. Ο Γιάννης Καμπούρης συναντήθηκε σήμερα με τον έμπειρο μεσοεπιθετικό και αποφάσισαν από κοινού να συνεχίσουν την συνεργασία τους. Να θυμίσουμε πως ο Παπουρδάνος μεταγράφηκε το περσινό καλοκαίρι στον Διαγόρα Βατίου από τον Ακουσίλαο. Πλέον στο Βάτι στρέφουν την προσοχή τους στις περιπτώσεις του Αργύρη Γεωργαλλή και του Δημήτρη Μικκιού.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)