![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Κυρίτσης ο κορυφαίος για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Μανώλης Κυρίτσης αναδείχτηκε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά κορυφαίος διαιτητής στα πρωταθλήματα της Ένωσης. Σε ψηφοφορία που πραγματοποιήθηκε μέσω του αναγνωστικού κοινού του xxsports.org, ο έμπειρος ρέφερι πήρε το συντριπτικό 89% των προτιμήσεων. Δεύτερος ήταν ο Θωμάς Πατσιόπουλος με 4.35% και ακολούθησε ο Τάσος Γιαννουκάς με 4.04%. Να σημειωθεί πως οι ψήφοι ήταν περισσότεροι από 300. Ο Μανώλης Κυρίτσης θα βραβευτεί το Σάββατο 29/8 από τους συντελεστές του xxsports.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)