![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Μαθιός και επίσημα στον Απόλλωνα!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Απόλλωνα Καλυθιών και επίσημα είναι ο Παναγιώτης Μαθιός. O έμπειρος επιθετικός έδωσε και τυπικά τα χέρια με την διοίκηση και ανακοινώθηκε από το σωματείο. Όπως πρώτο σας ενημέρωσε το xxsports.org. ο Παναγιώτης Μαθιός ήταν πολύ κοντά με την ομάδα του Χρυσόστομου Χάσταλη και τελικά το στενό πρέσινγκ καρποφόρησε. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Με χαρά ανακοινωνουμε την έναρξη της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Παναγιώτη Μάθιο και τον καλωσοριζουμε στην οικογένεια του Απόλλωνα.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)