![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Με Ηλία στα γκολποστ και την νέα σεζόν
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ποδοσφαιριστής του Κλεάνθη για ακόμα ένα χρόνο θα παραμείνει ο τερματοφύλακας Αλέξανδρος Ηλίας. Ο νεαρός πορτιέρο επέκτεινε την συνεργασία του με την ομάδα έπειτα από εξαιρετικές εμφανίσεις:
«Το Δ/Σ του ΑΕΣ Κλεάνθης ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον τερματοφύλακα Αλέξανδρο Ηλία για ένα ακόμη χρόνο. Του ευχόμαστε υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά.»
Με νέο αίμα
Το Δ/Σ του ΑΕΣ Κλεάνθης ανακοινώνει την προώθηση από την εφηβική ομάδα στην ανδρική των Αφεντούλη Άγγελου, Πότσου Βασίλη, Τσαπώγα Ιωάννη, Φερχάτι Έντρι, Χατζηνικολάκη Νικόλαου και Τσιροδήμου Άγγελου. Οι 3 πρώτοι μετρούν ήδη συμμετοχές από την περσινή σεζόν και μαζί με τους υπόλοιπους αποδεικνύουν τη δουλειά που γίνεται στις ακαδημίες μας. Τους ευχόμαστε υγεία και καλή πρόοδο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)