![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ο Πατσιόπουλος στο ντέρμπι του κυπέλλου!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Θωμάς Πατσιόπουλος θα διευθύνει το αυριανό (29/3) ντέρμπι ανάμεσα στον Ηρακλή Μαριτσών και τον Αστέρα Παστίδας για την 4η φάση του κυπέλλου Δωδεκανήσου. Ο Δημήτρης Ατσικνούδας ορίστηκε στο Άρης Αρχαγγέλου – Ηρακλής Λάρδου, ενώ ο Νίκος Δημαράκης στο Δόξα Καρδάμαινας – Α.Ο. Πυλίου. Όσον αφορά το παιχνίδι της Αναγέννησης Έμπωνα με τον Α.Σ. Τήλος για την 10η αγωνιστική της Β’ Κατηγορίας, αναβλήθηκε και θα οριστεί εκ νέου σε νέα ημερομηνία.
Αναλυτικά:
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)