![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ολοκληρώνει το “μπαμ” με Σταυλά ο Διγενής!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Έτοιμος να ολοκληρώσει το κόλπο γκρόσο με την απόκτηση του Δημήτρη Σταυλά είναι ο Διγενής Κοσκινού, καθώς η διοίκηση του συλλόγου έφτασε σε οριστική συμφωνία μαζί του.
Ο έμπειρος αμυντικός συμμετείχε στην προετοιμασία των “τοξοβόλων” έχοντας εξαιρετική παρουσία στα φιλικά που έδωσε η ομάδα του Παναγιώτη Μπεκιάρη. Μέσα στις επόμενες ώρες αναμένεται να ολοκληρωθεί με κάθε επισημότητα η μεταγραφή που δυναμώνει αισθητά τον Διγενή λίγο πριν την σέντρα του πρωταθλήματος.
Ο Σταυλάς επιστρέφει στην Α Κατηγορία μετά απο αρκετά χρόνια όπου κατέγραψε πολλές συμμετοχές στα Εθνικά πρωταθλήματα με Ιάλυσο και Ρόδο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)