![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Παρελθόν και επίσημα από το πάγκο του Απόλλωνα ο Ζούνης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Η διοίκηση του Απόλλωνα Καλυθιών ανακοίνωσε με κάθε επισημότητα την λύση της συνεργασίας της με τον μέχρι πρότινος προπονητή του συλλόγου, Παναγιώτη Ζούνη. Αναλυτικά:
«Η διοίκηση του Απόλλωνα Καλυθιών ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας, με τον προπονητή Παναγιώτη Ζούνη.
Ο κ. Ζούνης κατάφερε τα τρία χρόνια που βρέθηκε στο πάγκο του συλλόγου μας, να διατηρήσει τον Απόλλωνα ανταγωνιστικό, αναδεικνύοντας αρκετούς νεαρούς, ταλαντούχους και ντόπιους ποδοσφαιριστές.
Σύσσωμη η οικογένεια του Απόλλωνα τον ευχαριστεί για την τεράστια συνεισφορά του και του εύχεται υγεία και καλή επιτυχία στην συνέχεια της καριέρας του. Η πόρτα του Απόλλωνα θα είναι πάντα ανοικτή για εκείνον!
Ο Απόλλωνας θα συνεχίσει να αποτελεί μια ομάδα πρότυπο και τα επόμενα χρόνια μένοντας πιστός στην φιλοσοφία του.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)