![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πένθος στην ομάδα του Απόλλωνα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Σε πένθος βυθίστηκε η ομάδα του Απόλλωνα Καλυθιών, αφού έφυγε από την ζωή ένας πραγματικός φίλαθλος αυτή της ομάδας, ο Μανώλης Αντωνίου. Η διοίκηση του συλλόγου εξέδωσε και σχετική ανακοίνωση:
«Φτωχότερη είναι από σήμερα η οικογένεια του Απόλλωνα Καλυθιών μετά την απώλεια του αγαπημένου μας, Μανώλη Αντωνίου (στα όπλα).
Σύσσωμη η ομάδα μας, εκφράζει τα θερμά και ειλικρινή της συλλυπητήρια στους οικείος του. Η μαχητικότητα, καθώς και η θετική του αύρα θα μας συντροφεύει για πάντα.
Αποχαιρετούμε έναν γνήσιο Απολλωνιστή. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα το σκεπάσει.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)