![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πήρε Γιαννίκο ο Κλεάνθης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Σε συμφωνία για την τρίτη φετινή του μεταγραφή ήρθε η διοίκηση του Κλεάνθη σήμερα το πρωί. Μετά τους Γιάννη Κορκίδα και Κώστα Γεωργαντά, οι Παραδεισιώτες ήρθαν σε συμφωνία με τον Παναγιώτη Γιαννίκο ο οποίος έμεινε ελεύθερος από τον Εθνικό.
Ο Γιώργος Σταυριανός αναζητούσε έναν καλό αμυντικό μέσο και ο Γιαννίκος πληρούσε τις προϋποθέσεις. Το μόνο που απέμενε ήταν η συμφωνία του ποδοσφαιριστή με την διοίκηση η οποία ολοκληρώθηκε σήμερα το πρωί. Να θυμίσουμε πως ο Γιαννίκος βρίσκεται στην Ρόδο τα τελευταία χρόνια για επαγγελματικούς λόγους και έχει αγωνιστεί σε ΑΕΡΑ και Εθνικό.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)