![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πλησιάζει και σε Παναγιωτόπουλο η Δόξα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Κοντά στην απόκτηση του μέσου, Άρη Παναγιωτόπουλου βρίσκεται η Δόξα Ψίνθου σύμφωνα με πληροφορίες του xxsports.org. Ο έμπειρος ποδοσφαιριστής συμμετείχε το τελευταίο διάστημα στις προπονήσεις της Α.Ε.Ρ.Α και του Κλεόβουλου, ωστόσο για διάφορους λόγους δεν αποκτήθηκε από καμία από τις δύο ομάδες. Η Δόξα φέρεται να τον πλησίασε και να προσπαθεί να εξασφαλίσει την υπογραφή του. Οι δύο πλευρές βρίσκονται κοντά σε συμφωνία και αυτό θα ξεκαθαρίσει το αμέσως επόμενο διάστημα. Στο μεταξύ η ομάδα του Άκη Δελαπόρτα προετοιμάζεται για το φιλικό του Σαββάτου κόντρα στον Ιάλυσο.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)