![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πώρωση στην Κρεμαστή. Έσκασαν βόμβα και με Αγγελόπουλο
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την μία ηχηρή μεταγραφή μετά την άλλη, ανακοινώνει ο Φοίβος Κρεμαστής που από ότι φαίνεται θέλει να διατηρήσει τα σκήπτρα του πρωταθλητή. Πριν από λίγη ώρα υπέγραψε ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος.Ένας από τους καλύτερους επιθετικούς που έχουν αγωνιστεί στο τοπικό πρωτάθλημα και σε συνδυασμό με το πρωινό χτύπημα του Μασάδο, αποκτά τεράστια εμπειρία στο χώρο της επίθεσης;. Ο Παναγιώτης Αγγελόπουλος γνωρίζει πολύ καλά το τοπικό πρωτάθλημα, έχει διατελέσει σε πολλές ομάδες και πάντα αποτελεί σοβαρή απειλή για τους αντίπαλους τερματοφύλακες. Αυτό σημαίνει πως η μεταγραφή του Τιάγκο Μέλο χαλάει οριστικά και ο Βραζιλιάνος δεν θα έρθει στην Ρόδο τις επόμενες ημέρες.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)