![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Αρνητική εντύπωση προκαλεί ο επικίνδυνος αγωνιστικός χώρος
Σε άθλια κατάσταση το Δημοτικό Στάδιο Καρπάθου!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το Δημοτικό Στάδιο της Καρπάθου, το οποίο κόστισε 120.000 ευρώ, όταν φτιάχτηκε, στην κατάσταση που βρίσκεται, μόνο για αγώνες ποδοσφαίρου δεν είναι κατάλληλο. Αν μη τι άλλο, η εικόνα που παρουσιάζει αυτή τη στιγμή ο αγωνιστικός χώρος προκαλεί αρνητική εντύπωση και οι αρμόδιοι πρέπει άμεσα να την αλλάξουν.
Το xxsports.org σας παρουσιάζει φωτογραφίες, που μαρτυρούν την άθλια κατάστασή του.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)