![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Πρώτη συνάντηση για την Α.Ε Κατταβιάς
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την πρώτη συνάντηση της σεζόν ανακοίνωσε η διοίκηση της Αθλητικής Ένωσης Κατταβιάς. Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. της Α.Ε. Κατταβιάς προσκαλεί το τεχνικό επιτελείο και τους ποδοσφαιριστές στην πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για την νέα ποδοσφαιρική σεζόν την Δευτέρα 17/8 και ώρα 19:00 στη καφετέρια ΓΚΑΛΕΡΙ, όπου θα δοθούν οδηγίες και θα μοιραστεί αθλητικό υλικό για την προετοιμασία της ομάδας μας.
Τέλος, ευχόμαστε σε όλα τα σωματεία του νομού μας καλή Παναγία , καλή ποδοσφαιρική σεζόν με υγεία και καλή δύναμη σε όλους τους παράγοντες στην δύσκολη χρονιά που έρχεται.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)