![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Προβάδισμα Ηρακλή, αλλά…
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ο Μανώλης Παπαδημήτρης αποχώρησε και επίσημα από τον Κλεάνθη και όπως είναι φυσικό έχει προκαλέσει το ενδιαφέρον αρκετών ομάδων, που θέλουν να στηριχτούν στην εμπειρία του στα μετόπισθεν.
Ο Ηρακλής Μαριτσών είναι αυτή την στιγμή η ομάδα που φέρεται να έχει το προβάδισμα για την απόκτηση του και σύμφωνα με πληροφορίες απομένουν κάποιες λεπτομέρειες για να οριστικοποιηθεί η συμφωνία. Η διοίκηση του έκανε μια άκρως δελεαστική πρόταση και θέλει να φέρει ένα δικό της παιδί πίσω στην ομάδα από την οποία ξεκίνησε. Αν δεν ολοκληρωθεί η μεταγραφή ωστόσο τίποτα δεν πρέπει να θεωρείται δεδομένο. Αυτό γιατί ο έμπειρος αμυντικός έχει στην διάθεση του κι άλλες προτάσεις με τον Κλεόβουλο και τον Ιάλυσο να περιμένουν στην γωνία για ενδεχόμενο ναυάγιο των διαπραγματεύσεων.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)