![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
“Κιτρινόμαυρη” ενίσχυση με Τσακουρίδη!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την απόκτηση του Νίκου Τσακουρίδη ανακοίνωσε ο Άρης Αρχαγγέλου. Πρόκειται για έναν αμυντικό χαφ ο οποίος αγωνιζόταν στην ΕΠΣ Λάρισας και την Φορτούνα Κουτσοχέρου. Ο ποδοσφαιριστής, θα έρθει στο νησί μας προκειμένου να ενισχύσει την προσπάθεια της ομάδας του Γιώργου Δημητριάδη στο νέο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας
Αναλυτικά:
“Ο Άρης Αρχαγγέλου καλωσορίζει τον Νίκο Τσακουρίδη (Αμυντικό Χαφ )θέλοντας να ενισχύσει την άμυνα του…Του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σεζόν !!!”
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)