![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Ροσονέρο» και επίσημα ο Λαδάς!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το «φλερτ» που σας είχαμε προαναγγείλει (θυμηθείτε ΕΔΩ) ανάμεσα σε Γιώργο Λαδά και Κλεάνθη Παραδεισίου κατέληξε σε γάμο με την διοίκηση του συλλόγου να ανακοινώνει την απόκτηση του έμπειρου κεντρικού αμυντικού. Αναλυτικά:
«ΤΟ ΔΣ ΤΟΥ ΑΕΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΆΡΙΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΟΥ 30 ΧΡΟΝΟΥ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΛΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΑΓΩΝΊΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΈΡΑ.. ΤΟΥ ΕΥΧΌΜΑΣΤΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΉΗ ΧΡΟΝΙΑ!!»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)