![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Σεφτέ με Τομάζο στο Βάτι
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την πρώτη του μεταγραφική κίνηση ανακοίνωσε ο Διαγόρας Βατίου. Η ομάδα του Γιάννη Καμπούρη συμφώνησε με τον 26χρόνο επιθετικό Δημήτρη Τομάζο που μέχρι πρότινος αγωνιζόταν με την φανέλα του Α.Ε.Ρ.Α.
Ο Τομάζος έδωσε τα χέρια με τους ανθρώπους του Διαγόρα, καθώς ο Γιάννης Καμπούρης αναζητούσε έναν ακόμα επιθετικό δεδομένης της αβεβαιότητας που υπάρχει μέχρι στιγμής στην περίπτωση του Δημήτρη Χαρτοφύλλη. Αυτή ήταν η πρώτη μεταγραφική κίνηση του Διαγόρα και έπεται ανάλογη συνέχεια.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)