![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συνεχίζει στην Κατταβιά ο Μήτρου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασία της με τον Νεκτάριο Μήτρου ανακοίνωσε η Α.Ε. Κατταβιάς. Ο 32χρονος ποδοσφαιριστής συνέλαβε τα μέγιστα ώστε να πετύχει η ομάδα του την άνοδο την περασμένη αγωνιστική περίοδο πετυχαίνοντας 14 γκολ. Αναλυτικά:
« Το Δ.Σ της Α.Ε. Κατταβιάς είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση συνεργασίας με τον έμπειρο επιθετικό Νεκτάριο Μήτρου. Του ευχόμαστε υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)