![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στα δοκιμαστικά του ΠΑΟΚ πηγαίνουν δύο ποδοσφαιριστές του Ευκλή
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την ευκαιρία να συμμετάσχουν σε προπονήσεις και σε camp επιλογής του ΠΑΟΚ θα έχουν δύο ποδοσφαιριστές του Ευκλή Σορωνής.
Αναλυτικά:
«Η ακαδημία του ΑΕΣ ΕΥΚΛΗ ΣΟΡΩΝΗΣ, συνεχίζοντας την προσπάθειά της με βασικό στόχο να προσφέρει στα παιδιά της όλα τα εφόδια για την καλύτερη εξέλιξη τους, ανακοινώνει ότι 2 παιδιά της, ο Μουρατίδης Χριστόφορος του 2007 και ο Θυριάκης Κωνσταντίνος του 2008 κλήθηκαν να συμμετάσχουν σε προπονήσεις και σε camp επιλογής του ΠΑΟΚ στη Θεσσαλονίκη το διάστημα 3-7/06 και 9-13/06 αντίστοιχα!.
Χριστόφορε και Κώστα σας ευχόμαστε καλή επιτυχία και να απολαύσετε αυτή την μοναδική εμπειρία».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)