![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στην Ρόδο ο Νεκτάριος Κουλούμπρης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μέλος της οικογενείας των ελαφιών είναι πλεον ο προπονητής τερματοφυλάκων, Νεκταριος Κουλουμπρης! Ο έμπειρος προπονητής τα “βρηκε” με τους πράσινους και εντάχθηκε στην ομάδα ενόψει και της ανόδου στη Γ εθνικη!Ο Νεκτάριος Κουλούμπρης ήταν επί χρόνια προπονητής τερματοφυλάκων στον Ιάλυσο, δείχνοντας εξαιρετικά δείγματα, ενώ με την ίδια επιτυχία εργάζεται και στις μικτές ομάδες.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)