![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στηρίζει τον Ορφανίδη η Δόξα
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον πάγκο της Δόξας Ψίνθου θα παραμείνει ο Γιώργος Ορφανίδης. Η διοίκηση των «βυσσινί» δεν έκανε αποδεκτή την παραίτηση του έμπειρου τεχνικού, στον οποίο εξέφρασε την απόλυτη στήριξη της, ενόψει της συνέχειας του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά:
Η Δόξα Ψίνθου δεν κάνει αποδεκτή την παραίτηση του προπονητή μας Γιώργου Ορφανίδη!!! Υπάρχει πλήρης στήριξη απο την διοίκηση!!!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)