![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στις 10 και 12 Αυγούστου η καταλυτική ημερομηνία δηλώσεων συμμετοχών για την Α’ και Β’ Κατηγορία
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
H Δευτέρα 10 και η Τετάρτη 12 Αυγούστου ορίζονται ως οι καταλυτικές ημερομηνίες για να δηλώσουν συμμετοχή οι ομάδες της Α’ και Β’ Κατηγορίας αντίστοιχα όπως ανακοίνωσε η Ε.Π.Σ.Δ.. Αναλυτικά:
«Υπενθυμίζουμε στα σωματεία της δύναμης μας, ότι η καταληκτική ημερομηνία δηλώσεων, για αυτές που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο Πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου είναι τη Δευτέρα 10 Αυγούστου και ώρα 14:00 και για αυτές της Β’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου (όμιλοι Ρόδου) είναι την Τετάρτη 12 Αυγούστου και ώρα 14:00. Όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά για τη συμμετοχή τους έχουν αναρτηθεί στο πεδίο «Προκηρύξεις – Έντυπα» του site της Ένωσης.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)