![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στις 2 Φεβρουαρίου η κλήρωση!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Μετά από τα αιτήματα των μετακινούμενων Σωματείων και των ορισμό των αγώνων του Κυπέλλου Προημιτελικής Φάσης «ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ», η Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου αποφάσισε η κλήρωση της Ημιτελικής Φάσης να πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 16:00, στα γραφεία της Ένωσης.
Οι αγώνες της Ημιτελικής Φάσης Κυπέλλου Δωδεκανήσου «ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ», θα πραγματοποιηθούν Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου 2017.
Nα σημειωθεί ότι εκκρεμούν οι αγώνες Δόξα Ψίνθου-Αντίμαχος και Δόξα Καρδάμαινας-Άρης που θα οριστούν την ερχόμενη Τετάρτη.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)