![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στο πειθαρχικό Φιλιππάκου και Καραγιάννης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Από το πειθαρχικό της ΕΠΣΔ θα περάσουν οι Μαριέττα Φιλιππάκου και ο Κώστας Καραγιάννης. Η πρώτη με αφορμή τον καταλογισμό του πέναλτυ υπέρ του Ορφέα στο ματς με τον Διαγόρα Βατίου και ο δεύτερος για τον πειθαρχικό έλεγχο στο ματς Άρης Αρχαγγέλου-Δόξα Ψίνθου. Όσον αφορά τον διαιτητή του ντέρμπυ, Νίκο Κόλλια βαθμολογήθηκε με άριστα 10 για την εξαιρετική του παρουσία.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)