![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στον Ηρακλή ο Γιαννικάκης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Στον Ηρακλή θα αγωνίζεται την νέα σεζόν ο Γιάννης Γιαννικάκης. Ο έμπειρος αμυντικός προπονούταν εδώ και αρκετό καιρό με την ομάδα του Γιώργου Σάββενα και σήμερα συμφώνησε και επίσημα με την διοίκηση. Ο Γιαννικάκης αποτελεί προσωπική επιλογή του Γιώργου Σάββενα ενώ έχει φορέσει και στο παρελθόν την πράσινη φανέλα. Πρόσφατα έμεινε ελεύθερος από τον Φοίβο έπειτα από τρία χρόνια συνεργασίας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)