![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Στον Κλεόβουλο ο Μερσιώτης!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τη φανέλα του Κλεόβουλου Λίνδου θα φοράει τη νέα αγωνιστική περίοδο ο Κώστας Μερσιώτης, με την διοίκηση της ομάδας να ανακοινώνει την απόκτηση του έμπειρου μεσοεπιθετικού.
Αναλυτικά:
«To Δ.Σ. του Κλεόβουλου Λίνδου ανακοινώνει ότι ο ποδοσφαιριστής Κώστας Μερσιώτης θα αγωνίζεται με τα χρώματα της ομάδας μας τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία, ευλογία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)