![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Συνεχίζουν μαζί Ευκλής και Λυριστής!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Μιχάλη Λυριστή ανακοίνωσε η διοίκηση του Ευκλή Σορωνής. Ο έμπειρος ποδοσφαιριστής μεταγράφηκε στους «πράσινους» κατά την χειμερινή μεταγραφική περίοδο βάζοντας και αυτό το δικό του λιθαράκι στην κατάκτηση του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας. Αναλυτικά:
«Το Δ/Σ του Α.Ε.Σ ΕΥΚΛΗ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Λυριστή Μιχάλη…του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά με υγεία.»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)