![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τα φιλικά προετοιμασίας του Διγενή!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας του ανακοίνωσε ο Διγενής Κοσκινού, ο οποίος θα δώσει τουλάχιστον πέντε αναμετρήσεις, με σκοπό το καλύτερο δυνατό μοντάρισμα ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά:
«Ο Α.Σ ΔΙΓΕΝΗΣ ανακοινώνει τους 5 φιλικούς αγώνες του βασικού σταδίου προετοιμασίας της ομάδας για την αγωνιστική σεζόν 2022-23, η ημερολογιακή σειρά θα είναι η εξής:
3 Σεπτεμβρίου: Διγενής – Eυκλής Σορωνής
10 Σεπτεμβρίου : Διγενής – Αστέρας Παστίδας
17 Σεπτεμβρίου: Διγενής – Απόλλων Καλυθιών
24 Σεπτεμβρίου: Διγενής – Αστέρας Παστίδας
1 Οκτωβρίου: Διγενής – Διαγόρας Βατίου
Η ομάδα του Χρυσόστομου Χάσταλη ενδέχεται να δώσει ένα ή δύο ακόμα φιλικά προετοιμασίας ανάλογα με τον βαθμό ετοιμότητας της ομάδας εκείνη την περίοδο».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)