![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Τάσεις φυγής από Λυριστή!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Αβέβαιο μοιάζει το μέλλον του Μιχάλη Λυριστή στην Δόξα Ψίνθου, καθώς η μεγάλη καθυστέρηση στις διοικητικές εξελίξεις του συλλόγου, ωθεί τον έμπειρο επιθετικό στο να εξετάσει όλες τις διαθέσιμες επιλογές.
Ο Λυριστής επέστρεψε τον χειμώνα στην Δόξα, βοηθώντας την ομάδα του Φιλήμονα Μιχαλάκη να παραμείνει στην Α’ Κατηγορία, ωστόσο ο ίδιος βλέποντας πως τα πράγματα στους «βυσσινί» παραμένουν ρευστά για μεγάλο χρονικό διάστημα, έχει ξεκινήσει ορισμένες επαφές, εξετάζοντας όλα τα ενδεχόμενα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)