![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Την Τετάρτη 4/1 το Ποσειδώνας Καρπάθου – Καλυμνιακός!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την Τετάρτη 4 Ιανουαρίου στις 14:45 θα διεξαχθεί στο Ε.Α.Κ. Ρόδου η εξ αναβολής αναμέτρηση του Ποσειδώνα Καρπάθου με τον Καλυμνιακό για την 4η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Α’ Κατηγορίας. Την ίδια μέρα στο γήπεδο της Μαλώνας, ο Ταξιάρχης Καλάθου θα υποδεχθεί τον Ηρακλή Μαριτσών για την 2η φάση του κυπέλλου Δωδεκανήσου, ενώ το Σάββατο 7 Ιανουαρίου, θα γίνουν οι αναμετρήσεις Κλεάνθης – Διγενής Κοσκινού και Αναγέννηση Έμπωνα – Ηρακλής Λάρδου.
Αναλυτικά:
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)