![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Βατενός» ο Κώστας
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Την πρώτη του μεταγραφική κίνηση γνωστοποίησε πριν από λίγη ώρα ο Διαγόρας Βατίου. Η ομάδα του Γιάννη Καμπούρη έφτασε σε συμφωνία με τον 30χρόνο μεσοεπιθετικό, Χρήστο Κώστα ο οποίος θα μείνει ελεύθερος από τον Κολοσσό Κάστρου. Ο Κώστας αγωνίστηκε φέτος στον Κολοσσό βοηθώντας με τον τρόπο του στην άνοδο της ομάδας στην Α Κατηγορία, ενώ στο παρελθόν έχει φορέσει επί σειρά ετών την φανέλα του Ευαγόρα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)