![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Βυσσινί» και επίσημα ο Σερμπίνης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Ποδοσφαιριστής της Δόξας Ψίνθου και επίσημα είναι ο Βασίλης Σερμπίνης. Ο 29χρόνος μέσος έδωσε τα χέρια με την διοίκηση των «βυσσινί», ενισχύοντας κι άλλο το ρόστερ του Γιώργου Ορφανίδη. Ο Σερμπίνης είχε στα χέρια του προτάσεις και από άλλες ομάδες, ωστόσο η επιμονή της Δόξας σε συνδυασμό με το ότι έχει φορέσει την φανέλα της ομάδας και στο παρελθόν έπαιξαν σημαντικό ρόλο. Με την προσθήκη του Σερμπίνη η Δόξα ανεβάζει κι άλλο το επίπεδο και δείχνει πως θα είναι υπολογίσιμη δύναμη στο πρωτάθλημα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)