![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ξεχωρίζει το Φοίβος-Ηρακλής στην 4η φάση του Κυπέλλου Δωδεκανήσου!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγα λεπτά στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση για την 3η και 4η φάση του Κυπέλλου Δωδεκανήσου. Στα ζευγάρια που προέκυψαν ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Φοίβου Κρεμαστής με τον Ηρακλή Μαριτσών. Tα πρώτα παιχνίδια αναμένεται να διεξαχθούν μέσα στον Ιανουαρίου, ενώ στόχος είναι μέχρι τις 23 Φεβρουαρίου να έχουν ξεκαθαρίσει οι 8 ομάδες των προημητελικών. Αναλυτικά:
3η Φάση
- Δόξα Ψίνθου-Αστέρας Παστίδας
- Δαμάγητος-Άρης Αρχαγγέλου
- ΓΑΣ Ιάλυσος-Ακουσίλαος
- Ρόδος Κ-19-Διαγόρας Βατίου
4η Φάση
- Νικητής 1-Κλεόβουλος Λίνδου
- Νικητής 2-Διγενή Κοσκινού
- Νικητής 3-Αδελφοσύνη
- Νικητής 4-Α.Ε.Ρ.Α.
- Φοίβος Κρεμαστής-Ηρακλής Μαριτσών
- Κλεάνθης-Πολυβώτης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)