![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/IMG_4893-90x90.jpeg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ξεκίνησε το «χτίσιμο» ενός νέου Κλεάνθη (Φωτορεπορτάζ)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Με ένα ρόστερ εντελώς διαφοροποιημένο σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια ξεκίνησε την προετοιμασία του ενόψει της νέας σεζόν ο Κλεάνθης. Με τον Κώστα Παπαδόπουλο πλέον στο πάγκο η ομάδα του Παραδεισίου θέλει να χτίσει μια νέα ομάδα η οποία θα βασίζεται κυρίως σε νεαρούς ποδοσφαιριστές. Ο Κλεάνθης έχει αλλάξει το 90% του ρόστερ που είχε μέχρι την περσινή σεζόν και το έργο της νέας διοίκησης μόνο εύκολο δεν είναι.
Ο Κώστας Παπαδόπουλος μαθημένος στα δύσκολα, ανέλαβε την συγκεκριμένη προσπάθεια και έχει ως στόχο να δημιουργήσει μια ομάδα για πολλά χρόνια. Από την πρώτη προπόνηση απουσίαζε ο παλιός του ρόστερ, Κώστας Πελέκης λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. Δείτε το φωτορεπορτάζ του Ανδρέα Σαββιδάκη από το γήπεδο Παραδεισίου:
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)