![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Ανανέωσε ο Αξιώτης, στο τεχνικό τιμ ο Χατζηαντωνίου
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Τον κινητήριο μοχλό της κράτησε και για την νέα αγωνιστική περίοδο η Αδελφοσύνη. Ο Λάκης Αξιώτης συμφώνησε να παραμείνει στους «πορτοκαλί» οδηγώντας τους ουσιαστικά στο Πρωτάθλημα της Α Κατηγορίας.
Επιπλέον οι νεοφώτιστοι συμφώνησαν και με τον Βαγγέλη Χατζηαντωνίου ο οποίος θα αναλάβει χρέη γυμναστή στον σύλλογο. Τέλος όσον αφορά το ρόστερ, η παραμονή του Αξιώτη κάνει πιο εύκολα τα πράγματα, καθώς η Αδελφοσύνη μπόρεσε να κρατήσει στο ρόστερ της έναν ποδοσφαιριστή που μπορεί να διατηρήσει το επίπεδο ψηλά.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)