![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Αποφασισμένος για τρίποντο ο Ιάλυσος!
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Πανέτοιμος για το εκτός έδρας παιχνίδι (22/10 11:00) της 7ης αγωνιστικής με αντίπαλο την Εράνη Φιλιατρών είναι ο Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, ο οποίος αναχωρεί το πρωί του Σαββάτου (21/10) για τη Μεσσηνία με στόχο την κατάκτηση των τριών βαθμών.
Η ομάδα του Παναγιώτη Σπάρταλη θέλει να αφήσει πίσω την εντός έδρας ήττα από την Κόρινθο και να επιστρέψει στις νίκες απέναντι σε έναν αντίπαλο με ίδιους στόχους στο πρωτάθλημα. Ο νεαρός τεχνικός των «τοξοβόλων» υπολογίζει στους περισσότερους ποδοσφαιριστές του, καθώς μοναδικό ερωτηματικό αποτελεί η παρουσία του Χρήστου Κατσούκη. Ο 23χρονος μέσος ταλαιπωρείται από ένα μικροπρόβλημα τραυματισμού, ωστόσο θα ταξιδέψει κανονικά με την αποστολή της ομάδας και η συμμετοχή του στο παιχνίδι με την Εράνη θα ξεκαθαρίσει λίγο πριν από την σέντρα.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)