![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Αρχάγγελος από τα παλιά
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το ματς του Άρη με τον Κλεόβουλο στο γήπεδο Αρχαγγέλου είχε χαρακτηριστεί από πολλούς τελικός παραμονής στον Α Όμιλο. Μια αναμέτρηση που προσέλκυσε αν μη τι άλλο το ενδιαφέρον της 18ης αγωνιστικής στην Α Κατηγορία.
Ο Άρης πήρε την νίκη και συνάμα την παραμονή στην Α κατηγορία, ωστόσο το πιο ευχάριστο γεγονός για τους ανθρώπους της διοίκησης ήταν το κατάμεστο γήπεδο, το οποίο θύμιζε άλλες της ιστορίας του Άρη. Ο Αρχάγγελος «φλεγόταν» όπως τις εποχές που ο Άρης κατακτούσε η διεκδικούσε επάξια τους τίτλους και σίγουρα η εικόνα αυτή έδωσε ένα επιπλέον κίνητρο στην διοίκηση που ανέλαβε τις τύχες της ομάδας τον περασμένο Σεπτέμβρη, προκειμένου να συνεχίσει με τον ίδιο ζήλο την προσπάθεια.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)