![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
Γιακουμίδης και τυπικά
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Παίκτης του Ατρόμητου είναι και τυπικά για την νέα σεζόν ο Άκης Γιακουμίδης. Ο 17χρόνος μεσοεπιθετικός παραχωρήθηκε με μεταγραφή από τον Ευκλή στην ομάδα του Κώστα Ζουρούδη και η διοίκηση των Διμυλιανών ευχαρίστησε όσους συνέβαλαν στην ολοκλήρωση της. Να θυμίσουμε πως ο Γιακουμίδης αγωνιζόταν δανεικός από τον Ευκλή στον Ατρόμητο και μάλιστα σκόραρε τρεις φορές.
Αναλυτικά:
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε την διοίκηση του Ευκλή Σορωνής και τον Πρόεδρο, Μιχάλη Τομάζο για την παραχώρηση του ποδοσφαιριστή, Άκη Γιακουμίδη με μεταγραφή. Ο παίκτης που ήταν δανεικός σε εμάς την προηγούμενη σεζόν, ανήκει πλέον στο δυναμικό της ομάδας μας.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)