![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/07/3on3-kollegio-25-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
To νέο μεταγραφικό απόκτημα του Ατρόμητου μαζί με τον Πρόεδρο, Καλιόζη Μιχάλη και τον προπονητή, Κώστα Ζουρούδη
«Πράσινος» ο Καρίκης
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Το τρίτο μεταγραφικό του απόκτημα ενόψει της νέας σεζόν ανακοίνωσε ο Ατρόμητος Διμυλιάς. Η ομάδα του Κώστα Ζουρούδη απέκτησε τον 30χρόνο μέσο, Γιάννη Καρίκη που στο παρελθόν έχει φορέσει την φανέλα του Ορφέα και της Δόξας Ψίνθου. Ο Καρίκης έρχεται να προστεθεί στο ρόστερ του περσινού πρωταθλητή της Γ Κατηγορίας ο οποίος έχει ήδη εντάξει στο δυναμικό του, τους Τάσο Παστό και Ραφαήλ Κάβουρα
Η Ανακοίνωση
Παίκτης της ομάδας μας θα είναι από την νέα σεζόν ο Γιάννης Καρίκης. Ο έμπειρος μέσος έδωσε τα χέρια με την διοίκηση και θα ανήκει στο δυναμικό του Κώστα Ζουρούδη. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε Ορφέα και Δόξα Ψίνθου.
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)