![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2023/10/pelekis-90x90.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2024/06/papadimitriou-new.jpg)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2021/09/kentro-kreatos.gif)
«Ας βρουν αλλού άλλοθι»
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/augoustinos-banner.gif)
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2022/09/pinw-kai-methw-new-min.jpg)
Δηλώσεις αναφορικά με τα όσα ακούστηκαν για την διαιτησία του Θωμά Πατσιόπουλου στο παιχνίδι με τον Ακουσίλαο. έκανε ο αρχηγός του ΠΑΣ Ασκληπειού, Σταύρος Παπαβασιλείου. Ας βρουν αλλού άλλοθι δήλωσε ο έμπειρος επιθετικός που ανέφερε πως η διαιτησία δεν επηρέασε το ματς. Αναλυτικά:
«To πέναλτυ είναι καθαρό, αν χρειαζόταν να μας βοηθήσει ο κύριος Πατσιόπουλος θα έδινε και το πέναλτυ του 20ου λεπτού, που έδωσε κίτρινη στον Γεωργαλλή για θέατρο. Το σκόρ δεν ήταν 1-1, αλλά 1-4. Κανένας ποδοσφαιριστής μας δεν παραδέχτηκε πως το πέναλτυ δεν ήταν, ας βρουν αλλού άλλοθι κι όχι στην διαιτησία. Άλλωστε μιλάμε για ένα καθαρό πέναλτυ και ορισμό της παράβασης».
![](https://www.xxsports.org/wp-content/uploads/2019/04/INTERNET-2.jpg)